NASC Letní lyžařský kemp Mt Hood, Oregon

Hledáte zábavný a zároveň profesionální letní lyžařský tábor? Chtěli byste poskytnout naše zázemí k jedinečnému letnímu lyžařskému soustředění pro váš tým? Či hledáte letní lyžařský trénink pro jednotlivce? Jste v lyžování zkušení, ale chcete se naučit ty techniky, které z vás udělají experta a světového závodníka? Nebo prostě "jen" lyžování milujete?

NASC (National Alpine Ski Camp) je kemp právě pro vás, neboť přináší různorodé aktivity pro sjezdové lyžování, které existují. Přidejte se do našeho ski race kempu ihned a naučte se už toto léto lyžovat jako profesionál. Vítani jsou nejen závodní lyžaři, ale i začátečníci, kteří teprve propadají kouzlu carvingového oblouku.

Nabízíme mimořádné lyžařské tréninkové zázemí, které se v tomto období nedá srovnat s jinými možnostmi na světě. Náš jedinečný letní kemp na sopečném ledovci vám nabídne všechno, co se lyžařského umění týká i jen zdaleka dotýká. Nádherná krajina, perfektní sněhové a povětrnostní podmínky, zkušení trenéři, veškeré tréninkové vybavení, inovativní cvičební dráhy a metody, dopněné všesportovními outdoorovými aktivitami pro rozvoj obratnosti, vytrvalosti, stability, síly i rychlosti v souladu s všestranným fyzickým rozvojem. , Toto jsou hlavní prvky, které dělají NASC populárním lyžařským kempem světové úrovně.

Co dále dělá náš letní ski kemp tak oblíbeným?

Naším hlavním zájmem je vedle zábavy a rozvoje lyžařských dovedností BEZPEČNOST. Tréninky jsou komonovány tak, aby náročnost sportovního výkonu, stejně jako zábava v obtížných terénech nebyly na úkor bezpečnosti. Jsme velice rádi, že se v historii konání NASC kempů můžeme pochlubit velice nízkým až mizivým výskytem úrazů.

Jak už bylo zmíněno, dalším důležitým bodem pro nás je vaše RADOST a ZÁBAVA v celém učícím procesu. Takže vždy když se ponoříte do učení, tak nebudete pouze přijímat informace, ale také si užívat svou radost z nového pohybu. Tento přístup pozitivní motivací urychluje sprotovní rozvoj., Opravdu jedinečným prvkem našich tréninků je soukromá VLNOVÁ DRÁHA "ROLLERS", která je postavena s pomocí od Timberline Snow Cat Operators každou sezónu. Rollers významně podporují rozvoj nejlepších lyžařských dovedností, ať už se jedná např. o pocit terénu, stabilitu nebo koordinaci přenášení váhy, vše je oproti obyčejné sjedovce mnohonásobně umocněno. Účelem této dráhy je tedy zdokonalit pohybové vzorce lyžování a přenést je do slalomu,ywy bvtbzzzWW GS a SG. Na Rollers se totiž trénuje jak různá technická cvičení, skoky, volná jízda, tak jízda v bránách. Důvodem, proč utrácíme čas a peníze pro budování takové dráhy je naučit naše studenty agresivnější pohybové vzorce jízdy, které se jim budou na opravdových závodních svazích velmi hodit.

Nedílnou součástí kvalitního tréninku, je dobrý trenér. Pouze TRENÉŘI EXPERTI jsou zaměstnáni a přijímáni do řad NASC. Následujeme USSA/PSIA tréninkovou metodologii, takže náš druh vedení je mnohem lepší, než v jiných lyžařských kempech. Naši trenéři jsou výborní učitelé a pedagogičtí pracovníci s otevřeným přístupem k dětem a ne jen vysloužilí závodníci. I když mnoho z nich absolvovalo světové soutěže s národními tými v různých rolích, čímž zasvětily celé své životy profesionálnímu lyžování Předností NASC tréninkových skupin je nízký počet studentů na trenéra, poměr je v průměru 4:1. Tato téměř individuální pozornost umožňuje vyučujícímu, aby se věnoval každému studentovi zvlášť a přizpůsobil tak i zdokonalující cvičení každému na míru. NASC samozřejmě přijíma i ty nejmladší lyžaře, kdy je zapotřebí opravdu individuální péče. V tom případě jsou někdy i jen 6ti leté děti učeny jaké lyžařské vybyvení je pro ně nejvhodnější a jak je dovedně používat, jak se chovat bezpečně na sjezdovce a naučit se samostatnosti hrou.

Camp de ski: Programme de ski Camp NASC en été Mont Hood - France

Protože víme, že specializovaný trénink je z hlediska dlouhodobého sportování nevhodný, soustředíme se na celkový všestranný pohybový rozvoj lyžařů. Každé odpoledne jsou dětem nabízeny OUTDOOROVÉ SPORTY, které si dle vlastních preferencí sami vybírají. NejobvyklejšímiNásledujeme USSA/PSIA tréninkovou metodologii, takže náš druh vedení je mnohem lepší, než v jiných lyžařských kempech. Naši učitelé jsou pracující profesionálové a ne učitelé v důchodu, budete se učit od lidí, kteří jsou s lyžováním spojeni po mnoho let. Někteří z nich jsou Světoví lyžařští šampioni v důchodu, kteří reprezentovali své země na lyžařských soutěžích. aktivitami jsou ježdění na horských kolech, rafting, minigolf, lezení po skalách i umělé stěně, windsurfing, turistika...Získané dovednosti v těchto aktivitách zlepší nejen fyzickou připravenost organismu, ale také třeba sebevědomí a odvážnost. Všechny outdoorové sporty jsou zábavné a dobrodružné, konají se v osvěžujícím přírodním okolí kempusu pod vedením zkušených instruktorů, takže se každý třeba i náročný zážitek promění ve vzrušující, skvělý a nezapomenutelný.

NASC KEMPUS je situován v úžasném přírodním soukromí, ubytovací domy jsou obklopeny velikou zahradou, která poskytuje zázemí pro mnoho sportovně společenských večerních aktivit jako je třeba volejbalové hřiště, slack line, freesbee koše, táborák, pinkponk, stolní fotbálek a pod. Veškeré aktivity probíhají pod dozorem dospělých, kteří dohlíží, aby zábava a rozjařenost nepřesáhly hranice bezbečnosti či pravidla fair play. Tyto prostory jsou součástí našeho vlastnictví, takže si v klidu můžete užít komfortu ubytování i stravování v jedné lokaci. Jídlo, které nabízíme, je připravováno z čerstvých potravin, je zdravé a lahodné.

PROČ TEDY NASC?

Shrnuto a podtrženo NASC nabízí různé nástroje, díky kterým se znásobí vaše atletické dovednosti a naučí nejefektivnější lyžařská cvičení, tipy a triky. Vysoká úroveň tréninku i zábavy je neporovnatelná s jinými kempy, Nabízíme různé nástroje, díky kterým se můžete naučit nejlepší lyžařské techniky, tipy a triky. Vysoká úroveň tréninku, kterou nabízíme, je neporovnatelná a proto se k NASC každoročně vrací desítky účastníků minulých let a nových stále přibývá.

NASC letní lyžařské programy jsou vytvořeny tak, aby splnily nejednotné požadavky našich návštěvníků. Poskytujeme celý repertoár různých programů zaměřených na slalom, GS nebo SG. Nejčastějším výběrem je klasický turnus, který obsahuje 4dny GS a 3 dny slalomu, i když optimálnější je double nebo multi turnusový program, který zahrnuje i meziturnusový odpočinek u oceánu. Více turnusů v kuse volí nejen všichni zaoceánští lyžaři, Evropští a Asijští účastníci. Novinkou je nabídka zkrácenné verze pobytů, které jsou dostupné po celou dobu konání kempů jako jednotlivé bloky disciplín.

Tyto programy se nazývají FULL programy a zahrnují ranní a dopolední lyžování, trénink bran, trenéra, lístky na vlek, video analýzu jízd, outdoorové odpolední sporty, stravu , ubytování, transport a 24 hodinový dohled. Ti, kteří nechtějí tento full program, mohou zkusit DAY program, který obsahuje ranní a dopolední lyžování, trénink bran, trenéra, lístky na vlek, video analýzu jízd. Jídlo je nabízeno za extra poplatek. Video analýza pomáhá zdokonalit techniky a umožňuje trenérům zaměřit se na vaše určitá problémová místa a poskytnou jejich vlastní pohled.

Double a Multi turnusy dávají více času na opakování cvičení a uvědomování a upevnováním opitmálních pohybových stereotypů, takže jsou z hlediska zlepšení techniky i taktiky mnohem přínosnější. Jsou velmi oblíbené mezi navrátivšími návštěvníky.

TRÉNINKOVÉ CENTRUM

NASC poskytuje tréninkové zázemí i celým týmům, které chtějí přijet s vlastním trenérem, ale nechtějí mít starsoti s vybavením a každodenním stavění, udržování a sklízení tratí nebo třeba s transportem mezi letištěm, bydlením a svahem. Strava, ubytování, odpolední program i další je možno domluvit individálně a přizpůsobit potřebám týmu, tak aby v létě absolvovali nejpřínosnější trénink, jaký si jen umí představit.

Kdo se může přihlásit do našeho lyžařského tréninkového kempu?

V NASC je vítán úplně KAŽDÝ kdo má rád lyžování až po lyžaře s ambicemi k nejvyšším závodním cílům, včetně celých týmů. Treninkové miniskupiny jsou navrženy podle zkušenosti a výkonnosti studenta, takže se kempů účastní opravdu všichni, kdo chtějí své lyžařské dovednosti posunout na vyšší, ať už jakoukoli, Pokud si chcete užít nejlepší světové tréninkové kempy, tak přijďte k nám. Budete naprosto spokojeni!


Registrace je otevřena pro Českou republiku. Registrujte se nyní na https://www.skicamp.com/registration/

Kontaktujte nás

NATIONAL ALPINE SKI CAMP
Brad Alire, Directeur / Coach
Ďáblická 973/25 182 00 Kobylisy, Česká republika‎
Telefon: +420 777 084 492
Email: nasc@skicamp.com